Garanti ve İade Politikası

Tarafımıza internet sitemiz, e-posta veya telefon üzerinden sipariş verdiğinizde aşağıda yer alan, açıklama ve şartları kabul etmiş sayılırsınız.

1.Garanti Süreleri:

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler kullanım şartlarına uygun kullanıldığı ve kırılmadığı sürece baskıları garantilidir. Ürünlerin garantisi üreticilerin kapsamındadır. (Firmamız ürünler üzerine baskı işlemlerini gerçekleştirmektedir.) Satın aldığınız ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanma talimatını okuyunuz. Kullanım kılavuzu bulunmayan ürünler ve sorularınız için bizimle iletişim kurunuz. Kullanım talimatı ve önerileri için bu sayfayı okuyunuz: camporselenlogo.com/tr/15-baskili-urun-kullanim-kilavuzu

2.Ürün İadeleri :

Satın almış olduğunuz ürünler müşteriye özel yapılan ürünler olduğu içi iade hakınız bulumamaktadır. Ancak ürünlerin taahhüt edilenden farklı veya arızalı olması durumunda iade işlemleri için bize başvurabilirsiniz.

3.Arızalı veya Eksik Ürün:

Gelen paketlerde arızalı yada hasarlı ürün çıkması durumunda fotoğraflarını çekerek müşteri hizmetlerine bildirmelisiniz. SATICI arızalı yada eksik ürün olduğuna karar verirse, kargo ücreti SATICI tarafından karşılanarak ALICI ya gönderilir.